Anlatmak İçin Yaşa

      Ciltli
Ciltsiz
Cep Boy
Orjinal Adı :
Yazar Adı : LISA GARDNER
Editör : Rosemary Samanoğlu Aktaş İç Sayfalar
Kapak Tasarımı : YASİN ÖKSÜZ
Baskı Tarihi : 13/01/10
ISBN : 978-605-348-074-7  
Sayfa : 536  
Ebat : 13,5 X 21  
       
Yorum Yap

Kitap Hakkında

BAZEN EN ÇARPICI SUÇLAR, EVİNİZE EN YAKIN OLANLARDIR…
 
Boston bölgesinde peşi sıra gerçekleştirilen iki ailenin esrarengiz katliamı, tecrübeli dedektif Warren’ı harekete geçirir. Aklında tek bir soru vardır: Aynı trajediyi paylaşan birbirinden bağımsız iki aile arasında ortak bir nokta olup olmadığı…
 
Danielle, yaklaşık yirmi beş yıl önce hayatını altüst eden aile faciasının izlerini hâlâ taşımaktadır. Üzerindeki psikolojik yükü hafifletmek adına kendini pediatrik psikiyatri servisindeki çocukların tedavisine adamıştır.
 
Victoria, normalliğin ne olduğunu hatırlamakta güçlük çeken özverili bir annedir. Sorunları olan oğluna her koşulda göz kulak olmakta kararlıdır; en büyük tehdit evin içinden geliyor olsa bile…

-------------------------
 
Kitapları tüm dünyada 20 milyondan fazla satan ödüllü yazar Lisa Gardner’ın akıllara durgunluk veren, gerilim yüklü bu romanında, üç kadının yaşadığı sıra dışı olaylar beklenmedik bir biçimde birbirine bağlanır ve geçmişten gelen günahlar sarsıcı bir şekilde su yüzüne çıkar.

-------------------------
 
“Lisa Gardner nefes kesen, gerilim yüklü bu olağanüstü romanıyla hayranlarını yanıltmayacak!”
Harlan Coben
 
“Dedektif Warren, yeni ve heyecan verici bir gerilim hikâyesiyle geri dönüyor. Yazar, nasıl bir sonla karşılaşacağınızı kesinlikle sezdirmiyor. Tek kelimeyle ‘kusursuz’ bir roman!”
Booklist
 
“Macera yüklü bir roman…
Her an yeni bir aksiyonla karşılaşacağınız bu kitapta Gardner muhteşem bir iş çıkarmış.”
Kirkus Reviews
 
“Gardner’ın buram buram gerilim kokan yeni romanında üç kadının heyecan dolu yaşanmışlıklarına şahit olurken, kalp atışlarınızın hızına engel olamayacaksınız!”
Romantic Times

Okur Yorumları     Toplam 0 kişi oyladı, Toplam aldı.

Yazar Hakkında

Yazarın Diğer Kitapları